Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GRADERINGSTIDER VT 2019
2019-05-09 08:43
Hej !

Nu är listorna klara inför graderingarna den 18 & 20 Maj. Om ni inte kan vara med eller inte är med på listan eller har fel grad maila oss omgående info@lindometkd.se

Lördag 18 maj 11.15-12.30

Linnéa Wadensjö 9 Kup-1
Fanny Almén 9 Kup-1    
Alvin Gillberg 9 Kup-2
Isak Fogel 9 Kup-2
Noel Norén 9 Kup-2
Saga Skålén 9 kup-2
Felix von Berg 9 kup-2
Thelma Berg 9 kup-2    
Liv Hemström 9 kup-2
Kevin Forsell 9 kup-2
Lina Löfgren 9 kup-2
Usan Fogel 9 kup-2
Tuva Hegårdh 9 kup-2
Melwin Hegårdh 9 kup-2
William Axelsson 9kup-2    

12.30-13.30  
William Tengblad 8 kup-1
Felicia Nilsson  8kup-1
Liam Dahlsten 8 kup 2   
Maria Limberg 7 Kup-1
Emma Andersson 7 kup-1
Edith bergfeldt 7 kup-1
Ebba Renholm 7 kup 1    
Malte Backsell Stigebrandt 6 kup-2
Nilab Waizy 7 kup-2
Oscar Skålén 7 kup-2    

13.30-16.30 
Johan Alkvik 10 kup
Anneli Åberg 10 Kup
Johanna Höijer x    
Simon Angervik 9 kup
Christer Hollsten 9 kup
Stella Fogel 7 Kup    
Gustaf Fredriksson  4 kup
Olivia Frithiof 3 kup
Stephanie Forsell 3 kup
Felicia Aronsson 3 kup
David Didriksson  3 kup    
Raiwin Sritoput 2 kup
Alicia Fagerberg 2 Kup    
Richard Fagerberg  1 kup
Niklas Andersson  1 kup

Måndag 20 maj  17.30-19.00

Max lember x
Leo lember x
John Rasmusson x
Oliwer Benke x    

Folke bergfeldt 10 Kup-1
Alexandra Åström 10 Kup-1
Ebbe Höijer 10 kup-1
Arvid Åberg 10 Kup-1
Astrid Lindblom 10 kup-1    
Tilda Sjöström 10 kup-1
Elis Berg 10 kup-1
Leonard Nordahl 10 Kup-1
Molly Carlsson 10 Kup-1    
Lovisa Matthews 10 Kup-1
Nora Norén 10 Kup-1
Theo Folcke 10 kup-1
Liam Linden 10 kup-1
Ebba Wärenstål 10 kup-1   
Loke Hollsten 10 kup-2
Assar Nielsen 10 kup-2
Kevin Redenkvist 10 kup-2
Lisa Persson 10 Kup-2    
Ninja Ståhl 10 kup-2
Mille Gambourg Erixon 10 Kup-2
Alice Lindbäck 10 kup-2
Nova Hegårdh 10 kup-2




Lycka till
Mvh
Stefan Plomgren IV Dan


Nyhetsarkiv
GRADERINGSTIDER VT 20192019-05-09 08:43
Graderingar Våren 20172017-05-18 09:43